sprzedaz Sprzedaż: +48 888 76 44 66
sprzedaz Serwis: +48 697 77 87 80
sprzedaz Części: +48 787 08 80 34
sprzedaz Wólka Lesiewska 42, 96-230 Biała Rawska, woj. łódzkie
logo
logo Autoryzowany dealer i serwis Massey Ferguson
logo

Massey Ferguson 7700 - co warto wiedzieć o tym modelu?

Praca na roli to wymagające i trudne zadanie. Sprawowanie pieczy nad uprawami nie byłoby możliwe, gdyby nie specjalistyczny sprzęt i maszyny rolnicze. Nie tylko ułatwiają pracę, ale niekiedy ją w ogóle umożliwiają. Jedną z podstawowych maszyn jest ciągnik rolniczy. W czołówce ciągników najchętniej wybieranych przez rolników z całego kraju jest Massey Ferguson 7700. Z czego wynika jego popularność?

Massey Ferguson 7700 - doskonała moc i bogate wyposażenie

Ciągnik rolniczy Massey Ferguson 7700 został zaprojektowany i stworzony z myślą o wymaganiach i oczekiwaniach nowoczesnych, profesjonalnych rolników. Maszyna doskonale zda egzamin zarówno w małym gospodarstwie na własny użytek, jak również do wspierania prac na dużych polach uprawnych czy hodowlanych. Massey Ferguson jest często wybierany również do użytku przez firmy usługowe.

Wśród najważniejszych zalet wymienia się kilka wersji mocy do wyboru, bogato wyposażoną kabinę, nowoczesną wersję hydrauliki i prędkości WOM.

Wszystko to sprawia, że maszyny z tej serii bardzo łatwo dopasować do wymagań, nawet tych bardzo wygórowanych. Adaptacja jest prosta przede wszystkim dzięki temu, że w konstrukcji ciągnika zastosowano rozwiązania proste, ale bardzo praktyczne, a przy tym niezawodne w każdych warunkach.

Co jeszcze wyróżnia ciągnik rolniczy Massey Ferguson 7700?

Dotychczasowi użytkownicy tej maszyny dość jednoznacznie deklarują pełne zadowolenie z jej użytkowania i utrzymania. Wśród najczęściej pojawiających się opinii, znajdują się te mówiące o:

• optymalnym, a wręcz niskim zużyciu paliwa; • dogodnych 3 wersjach wyposażenia; • dwóch wersjach gabarytowych do wyboru; • optymalnych wymiarach, dzięki czemu ciągnik wygodnie się prowadzi; • bardzo wygodnej amortyzacji kabiny; • doskonałej widoczności; • łatwemu prowadzeniu; • relatywnie niskich kosztach utrzymania i eksploatacji; • wygodnej obsłudze wysięgnika i przekładni za pomocą poręcznego joysticka.

Na tym jednak nie koniec. Warto wspomnieć dodatkowo o tym, że ciągniki Massey Ferguson 7700 spełniają również nową normę emisji spalin: T4 Final. Ruszanie i przyspieszanie, nawet ze sporym obciążeniem, jest łatwe i przyjemne dzięki 6 cylindrowym jednostkom napędowym.

W 1987 roku Massey Ferguson przedstawił światu Datatronic Massey and Massey Autotronic Systems, który znów dał firmie przewagę technologiczną nad rywalami. Serwis Massey Ferguson zdobywał kolejnych klientów, dzięki czemu marka sprzedała najwięcej ciągników rolniczych w historii.

Oprócz tego maszyny Massey Ferguson 7700 spotykają się z doskonałymi opiniami dzięki dużemu udźwigowi tylnego podnośnika: nawet do 9 950 kg.

Ciągniki rolnicze Massey Ferguson 7700 dostępne są w wielu wariantach wyposażenia - zarówno technicznego, jak i kabinowego. Dzięki temu nawet ciężka praca jest o wiele łatwiejsza!